Cruella 2021 İzle

Cruella, Disney yapımı olan Cruella filminin başrolünde La La Land filminden tanıdığımız Oscar ödüllü Emma Stone yer alıyor. Filmde Emma Stone’a, Emma Thompson, Mark Strong, Paul Walter Hauser, Joel Fry, Emily Beecham ve Kirby Howell-Baptiste gibi isimler eşlik ediyor. Filmin yönetmenliğinde ise Alex Timbers ve Craig Gillespie bulunuyor.

Filmin Konusu;

Cruella filmi, Disney’in 101 Dalmaçyalı filminden tanıdığımız ve akıllarımıza kötü karakter olarak giren Cruella karakterinin ortaya nasıl çıktığını, küçükken neler yaşadığını, kötü olmadan önce aslında nasıl birisi olduğunu ve yaşadığı zorlukları ve sevinçleri anlatıyor. Disney yapımı film 2021’de vizyona girdi ve hem gişede güzel bir kazanç elde etti hem de izleyicilerden tam not almayı başardı. Film daha şimdiden ikinci film onayını aldı bile. Disney’in Cruella isimli filmini türkçe dublajlı ve full hd kalite olarak Dolufilm ailesi farkıyla gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına lütfen izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Alex Timbers, Craig Gillespie

Film Oyuncuları→ Emma Stone, Emma Thompson, Mark Strong, Paul Walter Hauser, Joel Fry, Emily Beecham, Kirby Howell-Baptiste, Jamie Demetriou, John McCrea, Abraham Popoola

Filmin IMDB Puanı→ 8.9

Filmin Türü→ KomediMaceraSuç

Etiketler: ,