Black Widow – Kara Dul 2021 İzle

Black Widow, Marvel sinematik evreninde bulunan film Yenilmezler serisinde tanıdığımız Natasha Romanoff yani namı değer Black Widow’un (Scarlett Johansson) nasıl yetiştiğini, ailesini ve geçmişte neler yaşadığını anlatıyor. Yenilmezler serisinde ölerek Black Widow karakteri her ne kadar son bulsa da Marvel bu önemli karakterin doğuşunu anlatma fırsatını kaçırmadı ve bizlere Black Widow filmini sundu. Filmde Natasha Romanoff ailesiyle yaşadığı sıkıntılar, yaşadığı zorluklar, nasıl suikastçi olduğu ve yaptığı bütün görevlere kadar her şeyi apaçık ortaya serecek.

 

Marvel yapımı olan Black Widow – Kara Dul filminin kadrosunda Florence Pugh, Scarlett Johansson, Rachel Weisz, Robert Downey Jr., David Harbour, William Hurt, Ray Winstone, O-T Fagbenle gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Cate Shortland var. Black Widow – Kara Dul Marvel filmini türkçe altyazılı ve full hd olarak Dolufilm ailesi sayesinde rahatlıkla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına lütfen izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Cate Shortland

Film Oyuncuları→ Florence Pugh, Scarlett Johansson, Rachel Weisz, Robert Downey Jr., David Harbour, William Hurt, Ray Winstone, O-T Fagbenle, Michelle Lee, Olivier Richters, Ahmed Bakare, Yolanda Lynes, Shaina West, Nanna Blondell, Joakim Skarli

Filmin IMDB Puanı→ 8.3

Filmin Türü→ AksiyonBilim KurguMacera

Etiketler: ,