Brezilyalı Öğrencinin Gizli Günlüğü – The Secret Diary of an Exchange Student İzle

Brezilyalı Öğrencinin Gizli Günlüğü – The Secret Diary of an Exchange Student, sakin ve normal hayatları olan iki genç arkadaş bu sıkıcı hayattan bunalmaya başlarlar. Bir çılgınlık yapmak isteyen bu iki arkadaşın aklına bir fikir gelir. Değişim programı ile yurtdışına öğrenci olarak gitmeye karar verirler. Bu yurtdışına çıkma fikri çok güzel bir fikir olarak görünüyordur. Hayatlarının en eğlenceli en aksiyonlu en aşk dolu anlarını yurtdışında yaşayacak olan iki arkadaşımızı çok güzel bir macera beklemektedir.

Filmin oyuncu kadrosunda Larissa Manoela, Thati Lopes, Bruno Montaleone, David Sherod, Kathy-Ann Hart ve Valeria Silva gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Bruno Garotti var. The Secret Diary of an Exchange Student yani Türkçe adıyla Brezilyalı Öğrencinin Gizli Günlüğü filmini türkçe dublaj ve full hd 1080p olarak Dolufilm sitemizden donmadan ve takılmadan rahatlıkla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Bruno Garotti

Film Oyuncuları→ Larissa Manoela, Thati Lopes, Bruno Montaleone, David Sherod, Kathy-Ann Hart, Valeria Silva, Ray Faiola, Noa Graham, Maiara Walsh, Emanuelle Araújo

Filmin IMDB Puanı→ 8.5

Filmin Türü→ KomediRomantik

Etiketler: