Palm Springs – Yarın Yokmuş Gibi İzle

Palm Springs – Yarın Yokmuş Gibi, Hulu yapımı olan ve romantizme fantastik bir hava katarak işleyen Palm Springs yani Yarın Yokmuş Gibi filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Nyles (Andy Samberg) ve Sarah (Cristin Milioti) birbirlerini tanımayan iki yabancıdır. Nyles kaygısız ve rahat birisidir. Bir gün ortak arkadaşlarının düğününde karşılaşır. Sarah hiç istemeden de olsa nedime olmuştur ve Nyles da düğüne gelmiştir. Daha sonrasında ilginç bir olay yaşanır ve kontrolleri dışındaki nedenlerle orada sıkışıp kalırlar. Sonra varoluşun ağırlığının bir arkadaşla daha kolay katlanabileceğini anlamaya başlarlar.

Filmin oyuncu kadrosunda Andy Samberg, Cristin Milioti, J.K. Simmons, Peter Gallagher, Meredith Hagner, Camila Mendes ve Tyler Hoechlin gibi ünlü isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Max Barbakow var. Hulu yapımı olan Palm Springs yani Yarın Yokmuş Gibi romantik komedi filmini türkçe dublaj ve full hd 1080p olarak Dolufilm sitemizden donmadan ve takılmadan rahatlıkla izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Max Barbakow

Film Oyuncuları→ Andy Samberg, Cristin Milioti, J.K. Simmons, Peter Gallagher, Meredith Hagner, Camila Mendes, Tyler Hoechlin, Chris Pang, Jacqueline Obradors, June Squibb, Tongayi Chirisa, Dale Dickey, Conner O'Malley, Jena Friedman, Brian Duffy

Filmin IMDB Puanı→ 8.9

Filmin Türü→ FantastikGizemliKomediRomantik

Etiketler: