What She Said 2021 İzle

What She Said, Sam normal bir hayatı ve insan ilişkileri çok iyi olan bir kadındır. Eğlenmeyi, gezmeyi ve içmeyi seven Sam bir gün bir bara gider. Fakat gittiği bu barın onun hayatını tamamen değiştireceğinin farkında değildir. Barda bir adamla tanışan başlarda eğleniyordur fakat gecenin ilerleyen saatinde adam, Sam’e tecavüz eder. Bu yaşadığı travma sonrası suçlamalarda bulunan Sam artık çok yorulmuştur. Suçlamaları geri çekme düşüncesi içerisine giren Sam’e arkadaşları destek çıkar ve bu kararından vazgeçirmeye çalışır.

Filmin oyuncu kadrosunda Jenny Lester, Juliana Jurenas, Britt Michael Gordon, Peter Evangelista ve Jarielle Uter gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Amy Northup var. Bir kadının yaşadı dramı ve psikolojik baskıları anlatan What She Said filmini türkçe altyazı ve full hd 1080p olarak Dolufilm sitemizden donmadan ve takılmadan rahatlıkla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Amy Northup

Film Oyuncuları→ Jenny Lester, Juliana Jurenas, Britt Michael Gordon, Peter Evangelista, Jarielle Uter, Christopher Mychael Watson, Lucas Calzada, Vaishnavi Sharma, Nancy Bach, Aida Leguizamon

Filmin IMDB Puanı→ 8.8

Filmin Türü→ DramGizemli

Etiketler: