Malaal 2019 İzle

Malaal, Shiva (Meezaan Jafri) mahallenin delidolu, başınabuyruk ve biraz da agresif bir tipidir. Astha (Sharmin Segal) ise tam tersine sakin, çalışkan ve huzur dolu bir kızdır. Bu iki ayrı karakter başlarda her ne kadar birbirlerinden hoşlanmasalarda, zıt kutupların birbirini çektiği gibi onlar da yavaşça birbirlerinden hoşlanmaya başlarlar. Acaba Shiva ve Astha’nın kavgayla başlayan ve aşk ile devam eden serüveni mutlu mu yoksa kötü bir sonla mı bitecek izleyip göreceğiz.

 

Hint yapımı olan Malaal filminin başrollerinde Meezaan Jafri, Sharmin Segal, Anil Gawas ve Sonal Jha gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmenliğinde ise Mangesh Hadawale var. Film dışardan bakıldığında her ne kadar klasik abartı Bollywood filmlerinden bir tanesi gibi gözükse de aslında içinde bolca dram, romantizm, gerçek hayattan alıntılar ve bolca müzikal şölen barındırıyor. Bollywood filmi Malaal, Dolufilm aracılığıyla türkçe altyazılı ve hd kalite olarak sizlerle. Bizlere destek olmak adına lütfen izlediğiniz filmlere yorum yapmayı unutmayınız, iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Mangesh Hadawale

Film Oyuncuları→ Meezaan Jafri, Sharmin Segal, Chinmayee Surve, Anil Gawas, Sonal Jha, Sanjay Gurbaxani, Sameer Dharmadhikari,

Filmin IMDB Puanı→ 8.5

Filmin Türü→ AksiyonDramHintRomantik

Etiketler: ,