Kara Ada – Schwarze Insel 2021 İzle

Kara Ada – Schwarze Insel, Netflix yapımı olan ve gizem ve dramın hat safhada olduğu Schwarze Insel yani Türkçe adıyla Kara Ada filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Filmde, Jonas isimli bir genç hayat tarafından çok hırpalanır. Önce büyükannesi hiç beklenmedik ve çok tuhaf bir sebepten dolayı hayatını kaybeder. Fakat Jonas’ın zorlu hayatı daha yeni başlıyordur. Cenazeden sonra eve dönerken ailesi bir araba kazasında ölür. Şimdi bir yıldır adada eski bir öğretmen ve okul müdürü olan, ancak Jonas’ın çocukluğunda neredeyse hiç görmediği büyükbabası Friedrich ile birlikte yaşıyordur.

Yaşadığı ada görünüşte barışçıl olmasına rağmen, adanın karanlık sırları, gizemli yeni bir öğretmene yakınlaştığında Jonas’ın başını belaya sokacaktır. Filmin oyuncu kadrosunda Hanns Zischler, Alice Dwyer, Mercedes Müller, Philip Froissant ve Sammy Scheuritzel gibi isimler yer alıyor. Kara Ada filmini türkçe dublaj ve full hd 1080p olarak donmadan ve takılmadan gönül rahatlığıyla Dolufilm sitemizden izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Miguel Alexandre

Film Oyuncuları→ Hanns Zischler, Alice Dwyer, Mercedes Müller, Philip Froissant, Sammy Scheuritzel, Lisa Carline Hofer, Ilknur Boyraz, Katharina Schütz, Charlotte Crome, Altamasch Noor, Caroline Kiesewetter

Filmin IMDB Puanı→ 8.5

Filmin Türü→ DramGerilimGizemli

Etiketler: