I Carry You with Me İzle

I Carry You with Me filmi birbirine aşık olan iki erkeğin yaşadıklarını konu ediniyor. Ivan sıradan bir restoranda şef olarak çalışıyordur. Bir gün Gerardo isimli bir adamla tanışır ve ikisinin de hayatı artık eskisi gibi olmayacaktır. Gerardo ve Ivan birbirlerini tanıdıkça romantik bir bağ kurmaya başlarlar. Bu bağ sonrası yaşadıkları toplumsal baskı ve sorunlar yüzünden New York’a gitme planı yaparlar. Ancak bu gidiş onlar hiç de kolay geçmeyecektir. Film gerçek bir hikayeden alıntıdır.

I Carry You with Me, Meksika yapımı olan filmin başrollerinde Armando Espitia, Christian Vazquez, Michelle Rodriguez, Angeles Cruz ve Raul Briones gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmenliğinde ise Heidi Ewing var. Amerikan yapımı değil de farklı bir ülkeden sağlam dram filmi izlemek isteyenlere tavsiyemizdir. I Carry You with Me filmi türkçe altyazılı ve full hd kalite olarak Dolufilm ailesi sayesinde sizlerle. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız.

Filmin Yönetmeni→ Heidi Ewing

Film Oyuncuları→ Armando Espitia, Christian Vazquez, Michelle Rodríguez, Ángeles Cruz, Raúl Briones, Arcelia Ramírez, Pascacio López, Michelle González

Filmin IMDB Puanı→ 8.9

Filmin Türü→ DramRomantik

Etiketler: ,