Things Heard & Seen – Her Şey Yok Olur İzle

Things Heard & Seen – Her Şey Yok Olur, Netflix yapımı olan ve başrolünde Sefiller filmiyle tanıdığımız Amanda Seyfried’in yer aldığı Things Heard & Seen yani Türkçe adıyla Her Şey Yok Olur filmi Dolufilm ailesi sayesinde sizlerle. Catherine Claire ve George Claire evli bir çifttir. Evlilikleri huzurlu bir şekilde ilerlerken Manhattan’dan taşınmaya karar veren çiftimiz Hudson Vadisindeki tuhaf ve çok eski bir kasabaya taşınır. İşte çiftimiz için durumlar bu saatten sonra değişecek ve kendilerini hem evliliklerinde hem de yaşamlarında çok büyük bir karanlık içerisinde bulacaklar.

Filmin oyuncu kadrosunda James Norton, Ana Sophia Heger, Amanda Seyfried, Charlotte Maier, Kristin Griffith ve Ben Graney gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Shari Springer Berman ve Robert Pulcini var. Netflix yapımı gerilim ve korku dolu Things Heard & Seen – Her Şey Yok Olur filmini türkçe dublaj ve full hd 1080p olarak Dolufilm sitemizden donmadan ve takılmadan rahatlıkla izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Shari Springer Berman, Robert Pulcini

Film Oyuncuları→ James Norton, Ana Sophia Heger, Amanda Seyfried, Charlotte Maier, Kristin Griffith, Ben Graney, Molly Jobe, Joey Auzenne, Kelcy Griffin, Cotter Smith, Dan Daily, Karen Allen, Alex Neustaedter, Jack Gore, F. Murray Abraham

Filmin IMDB Puanı→ 8.8

Filmin Türü→ DramGizemliKorku

Etiketler: