Galaksinin Koruyucuları 2 İzle

Galaksinin Koruyucuları 2,  koruyucularımız ilk filmde dünyayı kurtardıktan sonra uzayı korumaya devam edecek fakat bir yandan da kişisel ve ailevi sorunlarla uğraşacaklar. Filmin bu bölümünde aile sorunları ön planda. Ekibin lideri olan Star Lord babasıyla karşılaşır fakat hiç de beklediği gibi bir baba değildir, egolu insanüstü birisidir ve Star Lord’un başına bela olacaktır.. Marvel sinematik evrenin bulunan filmin 1 Oscar adaylığı, 15 ödülü ve 58 ödül adaylığı bulunmakta.

 

Galaksinin Koruyucuları 2, Marvel sinematik evrenin filmlerinden olan Galaksinin Koruyucuları filminin ilki 800 milyon dolar kazanç sağlayarak herkesi şaşırtmıştı. Aynı etkiyi yaratması bekleyen ikinci filmin de başrollerinde  Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Vin Diesel, Bradley Cooper, Michael Rooker, Karen Gillan, Pom Klementieff, Sylvester Stallone, Kurt Russell gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmenliğini ilk filmin de yönetmenliğini yapan James Gunn yapıyor. Marvel yapımı Galaksinin Koruyucuları 2 filmini Dolufilm ailesi aracılığıyla türkçe dublajlı ve full hd olarak izleyebilirsiniz. İzlediğiniz filmlere bol bol yorum yaparak bizlere destek olmayı unutmayınız.

Filmin Yönetmeni→ James Gunn

Film Oyuncuları→ Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Vin Diesel, Bradley Cooper, Michael Rooker, Karen Gillan, Pom Klementieff, Sylvester Stallone, Kurt Russell

Filmin IMDB Puanı→ 8.8

Filmin Türü→ AksiyonFantastikKomediMacera

Etiketler: ,