Fırtınalı Soygun – Force of Nature İzle

Fırtınalı Soygun – Force of Nature, başrolünde iki Oscar ödüllü ve Hollywood’un en önemli isimlerinden bir tanesi olan Mel Gibson’ın yer aldığı Force of Nature yani Türkçe adıyla Fırtınalı Soyun filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Filmde, ileri seviyedeki fırtınadan dolayı kasaba boşaltılıyordur. Fakat Ray oturduğu yerden ayrılmak istemiyordur. Onu kontrole gelen polisler binayı boşaltmasını söyler. Tam bu sırada fırtınadan faydalanarak soygun yapmak isteyen bir çete ortaya çıkıverir. Ray, kızı Troy, iki polis memuru Cardillo ve Jess Pena’yı bu hırsızlar yüzünden zorlu saatler beklemektedir. Bu hırsızlara izin mi verecekler yoksa onları durdurmak için ellerinden gelen her şeyi yapacaklar mı izleyip göreceğiz.

Filmin oyuncu kadrosunda Emile Hirsch, Mel Gibson, David Zayas, Kate Bosworth, Stephanie Cayo ve William Catlett gibi ünlü isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Michael Polish var. Fırtınalı Soygun – Force of Nature filmini Dolufilm ailesi sayesinde türkçe altyazı ve full hd 1080p olarak izleyebilirsiniz, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Michael Polish

Film Oyuncuları→ mile Hirsch, Mel Gibson, David Zayas, Kate Bosworth, Stephanie Cayo, William Catlett, Jorge Luis Ramos, Joksan Ramos, Blas Sien Diaz, Tyler Jon Olson, Julio Ramos Velez, Sebastian Vázquez, Jesy McKinney, Xavier Reyes, Luillo Ruiz

Filmin IMDB Puanı→ 8.5

Filmin Türü→ AksiyonDramSuç

Etiketler: