Every Day – Her Gün İzle

Every Day – Her Gün, romantizmin ve fantastik dünyanın birleştiği Every Day yani Türkçe adıyla Her gün filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Utangaç bir genç daha önce aşkı tatmamıştır. İlk kez aşık olan başrolümüz çok ama çok yanlış birisine aşık olur. Aşık olduğu kişinin bir laneti vardır. Bu lanet yüzünden her gün başka birisinin bedeninde uyanıyordur. Bütün bunlara rağmen aşklarından vazgeçmeyen gençlerimizi çok ama çok zorlu bir süreç beklese de bakalım mutluluğa ulaşabilecekler midir izleyip göreceğiz.

Filmin oyuncu kadrosunda Angourie Rice, Justice Smith, Jeni Ross, Lucas Jade Zumann, Rory McDonald, Katie Douglas, Jacob Batalon ve Ian Alexander gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Michael Sucsy var. 2018 yapımı fantastik ve romatizm dünyasının harmanlanıp çok güzel bir uyum oluşturduğu Every Day – Her Gün filmini türkçe dublaj ve full hd 1080p olarak Dolufilm sitemizden donmadan ve takılmadan rahatlıkla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Michael Sucsy

Film Oyuncuları→ Angourie Rice, Justice Smith, Jeni Ross, Lucas Jade Zumann, Rory McDonald, Katie Douglas, Jacob Batalon, Ian Alexander, Sean Jones, Colin Ford, Jake Sim, Nicole Law, Karena Evans, Owen Teague, Hannah Alissa Richardson

Filmin IMDB Puanı→ 8.5

Filmin Türü→ DramFantastikRomantik

Etiketler: