Deadpool 2 İzle

Deadpool 2, ilk filmde bir deney sonrası yüzü çirkinleşen fakat süper güçlere ve ölümsüzlüğe kavuşan Wade Wilson’ın sevgilisini kötülerin elinden kurtarışını ve Deadpool karakterinin doğuşunu izlemiştik. İkinci filmde ise sevgilisinin kötü adamlar tarafından öldürülmesi ve buna engel olamaması yüzünden kafayı yiyen Wade’in kendisine X-Men ekibi gibi bir ekip kuruşunu ve kötülerle savaşını izleyeceğiz. İkinci film de ilk film gibi 800 milyon dolarlık gişe başarısı yakaladı ve hayranlarını bir kez daha sevindirmeyi ve güldürmeyi başardı.

 

Marvel yapımı olan Deadpool 2 filminin başrollerinde Ryan Reynolds, Josh Brolin, Morena Baccarin, Julian Dennison, Zazie Beetz, T.J. Miller, Leslie Uggams ve Karan Soni gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmenliğini ise David Leitch yapıyor. İlk filmin yarattığı etkiyle çok fazla hayran kitlesi oluşan Deadpool filminin ikincisi türkçe altyazılı ve full hd olarak Dolufilm ailesi sayesinde sizlerle. Bizlere destek olmak adına lütfen izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ David Leitch

Film Oyuncuları→ Ryan Reynolds, Josh Brolin, Morena Baccarin, Julian Dennison, Zazie Beetz, T.J. Miller, Leslie Uggams, Karan Soni,

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ AksiyonFantastikKomediMacera

Etiketler: ,