Becky 2020 İzle

Becky, babası Jeff ile annesinin ölümünden sonra araları açılmıştır. Becky asi, çılgın ve sinirli 14 yaşında bir genç kızdır. Jeff kızı Becky ile arasını düzeltmek için bir tatil hazırlar. Becky’i bir hafta sonu göl evine götüren Jeff, kızıyla arasını düzeltmeye çalışıyordur. Fakat bu göl evi fikri hiç ama hiç de iyi bir fikir değildir. Dominick isimli mahkum kaldığı hapishaneden birkaç mahkumla beraber kaçış yapar. Dominick, Becky ve babası Jeff’in göl evi tatilini mahvedecek ve onlara dehşet dolu anlar yaşatacaktır.

Filmin oyuncu kadrosunda Joel McHale, Kevin James, Lulu Wilson, Amanda Brugel, Robert Maillet ve Ryan McDonald gibi isimler var. Filmin yönetmen koltuğunda ise Jonathan Milott ve Cary Murnion oturuyor. Ünlü komedyen Kevin James’i ilk defa böyle kötü karakter rolünde izleyeceğiz. Aksiyon ve Gerilim dolu Becky filmini türkçe dublaj ve full hd 1080p olarak Dolufilm sitemizden donmadan ve takılmadan gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Jonathan Milott, Cary Murnion

Film Oyuncuları→ Joel McHale, Kevin James, Lulu Wilson, Amanda Brugel, Robert Maillet, Ryan McDonald, Mike Dara, Chandra Michaels, James McDougall, Gage Graham-Arbuthnot, John D. Hickman, Isaiah Rockcliffe, Charles Boyland, Andrew Siwik, Markus Radan

Filmin IMDB Puanı→ 8.8

Filmin Türü→ AksiyonDramSuç

Etiketler: