A Quiet Place 2 – Sessiz Bir Yer 2 İzle

A Quiet Place 2 – Sessiz Bir Yer 2, başrolünde son zamanların dünyaca ünlü en iyi kadın oyuncularından bir tanesi olan Emily Blunt’ın yer aldığı ilk filmi gişede beklenmedik büyük bir başarı elde eden A Quiet Place 2 – Sessiz Bir Yer 2 filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Filmde Emily Blunt’a Millicent Simmonds, Cillian Murphy, Noah Jupe, Djimon Hounsou, John Krasinski ve Lauren-Ashley Cristiano gibi ünlü isimler eşlik ediyor.

Filmin yönetmenliğinde ise ilk filmde olduğu gibi hem oyuncu hem yönetmen olarak John Krasinski yer alıyor. Evdeki olayların ardından Abbott ailesi artık dış dünyanın dehşetiyle karşı karşıyadır. Bilinmeyene doğru maceraya atılmak zorunda kalan aile, kum yolunun ötesinde gizlenen tek tehdidin sesle avlanan yaratıklar olmadığını anlarlar. A Quiet Place 2 – Sessiz Bir Yer 2 filmi Dolufilm ailesi farkıyla türkçe dublaj ve full hd 1080p kalitesiyle kesintisiz bir biçimde sizlerle. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ John Krasinski

Film Oyuncuları→ Emily Blunt, Millicent Simmonds, Cillian Murphy, Noah Jupe, Djimon Hounsou, John Krasinski, Lauren-Ashley Cristiano, Zachary Golinger, Blake DeLong, Sheri Fairchild, Okieriete Onaodowan, Barbara Singer, Gary Sundown, Ashley Dyke, Kyle Licht

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ AksiyonBilim KurguGerilim

Etiketler: ,