Baywatch – Sahil Güvenlik İzle

Baywatch, dünyaca ünlü dizi olan Sahil Güvenlik dizisinin sinemaya aktarılmış hali Baywatch – Sahil Güvenlik filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Matt Brody çok yetenekli ve hayatı sportif başarılarla dolu bir sporcudur. Cankurtaranlık işine alınan Matt işe girer girmez dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Ekibin en yeni üyesi olan Matt kafayı ekip lideri Mitch’e takar. Ekibe alışmaya çalışan Matt başta bu ekibi her ne kadar sevmese de zaman geçtikçe herkese ısınır ve ekipteki cankurtaranlardan birisi olan Summer ile duygusal bağ kurmaya başlar.

Filmin oyuncu kadrosunda wayne Johnson, Zac Efron, Priyanka Chopra, Alexandra Daddario, Kelly Rohrbach, Ilfenesh Hadera, Jon Bass, Yahya Abdul-Mateen II ve Hannibal Buress gibi dünyaca ünlü isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Seth Gordon var. Baywatch – Sahil Güvenlik filmi Dolufilm aracılığıyla türkçe dublaj ve full hd 1080p kalite olarak sizlerle. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Seth Gordon

Film Oyuncuları→ Dwayne Johnson, Zac Efron, Priyanka Chopra, Alexandra Daddario, Kelly Rohrbach, Ilfenesh Hadera, Jon Bass, Yahya Abdul-Mateen II, Hannibal Buress, Rob Huebel, Amin Joseph, Jack Kesy, Oscar Nuñez, David Hasselhoff, Pamela Anderson

Filmin IMDB Puanı→ 8.4

Filmin Türü→ AksiyonKomediMaceraSuç

Etiketler: ,